















































BYD ATTO 2
Comfort 65 kWh
- Apple Carplay/Android Auto
- audio installatie premium
- cruise control adaptief met Stop&Go
- DAB ontvanger
- dodehoek detectie
- electronic climate controle
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- kunstlederen bekleding
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 17"
- metaalkleur
Terug naar overzicht 3x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL 813205625 |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kleur | Time Grey |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Kunstleer |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 7,9 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Gewicht | 1695 Kg |
|---|---|
| Koppel | 310 Nm |
| Vermogen | 204 pk (150 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 430 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 65 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 155 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 7u 12m |
| Gemiddeld verbruik | 17 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| Apple Carplay/Android Auto |
| audio installatie premium |
| cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB ontvanger |
| dodehoek detectie |
| electronic climate controle |
| elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| interieur voorverwarmingsinstallatie |
| kunstlederen bekleding |
| LED koplampen |
| lichtmetalen velgen 17" |
| metaalkleur |
| navigatiesysteem full map |
| panoramadak |
| voorstoelen verwarmd |
| warmtepomp |
| achterbank in delen neerklapbaar |
| achteropkomend verkeer waarschuwing |
| achteruitrij assistent |
| actieve noodgeval assistent |
| adaptief demping systeem |
| afdaal assistent |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| armsteun voor |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| binnenspiegel automatisch dimmend |
| bots waarschuwing systeem |
| buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels verwarmbaar |
| centrale airbag voor |
| connected services |
| dakspoiler |
| dimlichten automatisch |
| draadloze telefoonlader |
| elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| elektrische ramen achter |
| elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| elektronische remkrachtverdeling |
| extra getint glas |
| geluidsimulator |
| grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| keyless entry |
| keyless start |
| kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar |
| multimedia scherm middel |
| multimedia-voorbereiding |
| oplaadmogelijkheid |
| parkeersensor achter |
| parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| regensensor |
| rijstrooksensor met correctie |
| rondomzicht camera |
| sfeerverlichting |
| smartphone entry |
| spraakbediening |
| stuur kunstleder |
| stuurbekrachtiging |
| stuurwiel multifunctioneel |
| stuurwiel verwarmd |
| uitstap waarschuwing |
| Vehicle-to-load |
| verkeersbord detectie |
| vermoeidheids herkenning |
| zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Inruilwaarde berekenen


