





















































BYD ATTO 3
EVO Design 74.8 kWh
- Apple Carplay/Android Auto
- cruise control adaptief met Stop&Go
- dodehoek detectie
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- kunstlederen bekleding
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 18"
- navigatiesysteem
- rondomzicht camera
- sfeerverlichting
- stuurwiel verwarmd
Terug naar overzicht 8x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL 867620229 |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kleur | Iris Blue |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Kunstleer |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 5,5 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Gewicht | 1780 Kg |
|---|---|
| Koppel | 380 Nm |
| Vermogen | 313 pk (230 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 510 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 75 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 220 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 8u |
| Gemiddeld verbruik | 16 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| Apple Carplay/Android Auto |
| cruise control adaptief met Stop&Go |
| dodehoek detectie |
| elektrisch bedienbare achterklep |
| elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| kunstlederen bekleding |
| LED koplampen |
| lichtmetalen velgen 18" |
| navigatiesysteem |
| rondomzicht camera |
| sfeerverlichting |
| stuurwiel verwarmd |
| uitstap waarschuwing |
| volledig digitaal instrumentenpaneel |
| voorstoelen verwarmd en geventileerd |
| warmtepomp |
| 11 kW lader |
| achterbank in delen neerklapbaar |
| achteropkomend verkeer waarschuwing |
| achteruitrij assistent |
| afdaal assistent |
| airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| armsteun achter |
| armsteun voor |
| audio installatie |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels met verlichting |
| buitenspiegels verwarmbaar |
| centrale airbag voor |
| connected services |
| DAB ontvanger |
| dakrails |
| dimlichten automatisch |
| draadloze telefoonlader |
| elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| elektrische ramen achter |
| elektrische ramen voor |
| elektronische remkrachtverdeling |
| extra getint glas |
| geluidsisolerend glas |
| grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| keyless entry/start |
| kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar |
| metaalkleur |
| multimedia scherm klein |
| multimedia-voorbereiding |
| oplaadmogelijkheid |
| parkeersensor achter |
| parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| regensensor |
| rijstrooksensor met correctie |
| smartphone entry |
| spraakbediening |
| stuur kunstleder |
| stuurbekrachtiging |
| stuurwiel multifunctioneel |
| Vehicle-to-load |
| verkeersbord detectie |
| vermoeidheids herkenning |
| zij airbag(s) voor |
Inruilwaarde berekenen






