Rondleiding

Alvast kennis maken met Auto Sturm Breda? Bekijk onze virtuele rondleiding

breda
Breda

Nieuwe vestiging

Deze nieuwe locatie, gelegen aan het Spinveld 29 in Breda vertegenwoordigd Nissan en Mitsubishi, waarmee het de vijfde Nissan-dealer vestiging en de eerste Mitsubishi-dealer vestiging van Auto Sturm is. De verbouwing is achter de rug en Auto Sturm Breda is inmiddels operationeel!

Spinveld 29
4815 HR Breda

E. info@autosturm.nl

T. 076-2300140

 

Vacatures

Kom jij ons nieuwe team versterken?

monteur

Automonteur (M/V)

> Auto Sturm Breda

monteur

1e Automonteur met APK (M/V)

> Auto Sturm Breda

Meer Auto Sturm

Nieuws

Image
QQ epower 2.0

Nissan introduceert nieuwe e-POWER-aandrijflijn in de QASHQAI

Nissan presenteert de grondig vernieuwde e-POWER-aandrijflijn. Deze geavanceerde aandrijftechnologie – die een elektrische rijervaring biedt zonder te hoeven opladen – is verder verfijnd, merkbaar stiller en nog efficiënter, resulterend in toonaangevend lage verbruiks- en uitstootcijfers.
Image
IONIQ 6 N

Dit is de Hyundai IONIQ 6 N: De nieuwe norm voor high-performance EV’s

De IONIQ 6 N is na de IONIQ 5 N het volgende volledig elektrische high-performance model van Hyundai N. De auto combineert baanbrekende technologie met de autosportervaring van Hyundai N en de kennis opgedaan met de ‘rolling lab’-projecten van het merk.
Image
LEAF

De nieuwe Nissan LEAF

Nissan presenteert de volledig nieuwe LEAF. Het elektrische model keert terug als innovatieve crossover en opent daarmee een nieuw hoofdstuk in de evolutie van de iconische EV waarmee het allemaal begon.