































BYD DOLPHIN SURF
Boost 43 kWh
- Apple Carplay/Android Auto
- buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- cruise control adaptief met Stop&Go
- DAB ontvanger
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless entry/start
- kunstlederen bekleding
- lichtmetalen velgen 16"
- metaalkleur (gevernist)
- navigatiesysteem
- oplaadmogelijkheid
Terug naar overzicht 0x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL 542054502 |
|---|---|
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kleur | Polar Night Black |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Kunstleer |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 12,1 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Gewicht | 1345 Kg |
|---|---|
| Koppel | 175 Nm |
| Vermogen | 88 pk (65 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 507 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 43 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 85 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 5u |
| Gemiddeld verbruik | 15 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| Apple Carplay/Android Auto |
| buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar |
| cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB ontvanger |
| elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| interieur voorverwarmingsinstallatie |
| keyless entry/start |
| kunstlederen bekleding |
| lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur (gevernist) |
| navigatiesysteem |
| oplaadmogelijkheid |
| parkeersensor achter |
| rondomzicht camera |
| stuur kunstleder |
| Vehicle-to-load |
| volledig digitaal instrumentenpaneel |
| achterbank in delen neerklapbaar |
| airco |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| armsteun voor |
| audio installatie |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| bots waarschuwing systeem |
| connected services |
| dimlichten automatisch |
| elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| elektronische remkrachtverdeling |
| grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| multimedia scherm klein |
| multimedia-voorbereiding |
| passagiersairbag |
| regensensor |
| rijstrooksensor met correctie |
| spraakbediening |
| stuur verstelbaar |
| stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| stuurwiel multifunctioneel |
| verkeersbord detectie |
| vermoeidheids herkenning |
| WiFi voorbereiding |
| zij airbag(s) voor |
Inruilwaarde berekenen






