









































































Hyundai IONIQ 5
Project 45 AWD 73kWh
- achterstoelen verwarmd
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoekdetectie met correctie
- electronic climate controle
- lederen bekleding
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 20"
- metaalkleur
- navigatiesysteem full map
- rijstrooksensor met correctie
Terug naar overzicht 4x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL L-431-PL |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kleur | Phantom Black Pearl (MZH) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Leder |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 5,2 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 08-07-2021 |
| Gewicht | 1995 Kg |
|---|---|
| Koppel | 605 Nm |
| Max trekgewicht | 1600 Kg |
| Vermogen | 306 pk (225 kw) |
|---|
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 460 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 73 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 220 kW |
| Gemiddeld verbruik | 17 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| achterstoelen verwarmd |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Autonomous Emergency Braking |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| dodehoekdetectie met correctie |
| electronic climate controle |
| LED koplampen |
| lederen bekleding |
| lichtmetalen velgen 20" |
| metaalkleur |
| navigatiesysteem full map |
| rijstrooksensor met correctie |
| voorstoelen verwarmd |
| warmtepomp |
| achterstoelen elektrisch verstelbaar |
| achteruitrij assistent |
| achteruitrijcamera |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| armsteun voor |
| audio installatie premium |
| autonome parkeerfunctie |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| bots waarschuwing systeem |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| comfortstoel(en) |
| connected services |
| draadloze telefoonlader |
| elektrisch bedienbare achterklep |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| extra getint glas |
| head-up display |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| lederen stuurwiel |
| multimedia scherm klein |
| multimedia-voorbereiding |
| oplaadmogelijkheid |
| parkeersensor achter |
| parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| regensensor |
| rondomzicht camera |
| schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| stoel ventilatie voor |
| stuurbekrachtiging |
| stuurwiel multifunctioneel |
| stuurwiel verwarmd |
| volledig digitaal instrumentenpaneel |
| zij airbag(s) voor |
| zonnepaneel |
Inruilwaarde berekenen






