























































Hyundai IONIQ
Comfort EV SoH 89% NL-Auto!
- achteruitrijcamera
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- cruise control adaptief met Stop&Go
- DAB ontvanger
- elektrische ramen voor en achter
- keyless entry
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- Lichtmetalen velgen
- navigatiesysteem full map
Terug naar overzicht 0x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL TG-060-X |
|---|---|
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kleur | Polar White |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 9,9 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is niet aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 27-07-2018 |
| Gewicht | 1395 Kg |
|---|---|
| Koppel | 295 Nm |
| Vermogen | 119 pk (88 kw) |
Elektrische specificaties
| Laadvermogen | 6 kW |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 100 kW |
| Gemiddeld verbruik | 11 kWh/100 km |
| Actieradius tot | 280 km |
| Accucapaciteit | 28 kWh |
Omschrijving
Opties
| achteruitrijcamera |
| airco (automatisch) |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB ontvanger |
| elektrische ramen voor en achter |
| keyless entry |
| LED dagrijverlichting |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen |
| navigatiesysteem full map |
| oplaadmogelijkheid |
| parkeersensor achter |
| passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| rijstrooksensor met correctie |
| achterbank in delen neerklapbaar |
| achteropkomend verkeer waarschuwing |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| dimlichten automatisch |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| lendesteunen (verstelbaar) |
| multimedia-voorbereiding |
| passagiersairbag |
| start/stop systeem |
| stuur verstelbaar |
| stuurwiel multifunctioneel |
| unikleur/pastel |
| zij airbag(s) voor |
Inruilwaarde berekenen
Documenten







