

































Nissan Leaf
Evolve 75 kWh Binnenkort in de showroom, Verkrijgbaar v/a € 33.990!
- achterbank verwarmd
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- audio installatie premium
- navigatiesysteem full map
- two-tone (metaal) kleur
- voorstoelen verwarmd
- warmtepomp
Terug naar overzicht 2x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL 807335921 |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kleur | Luminous Teal |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 7,6 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Gewicht | 1881 Kg |
|---|---|
| Koppel | 355 Nm |
| Vermogen | 217 pk (160 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 622 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 75 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 150 kW |
Omschrijving
Opties
| achterbank verwarmd |
| airco (automatisch) |
| Apple Carplay/Android Auto |
| audio installatie premium |
| navigatiesysteem full map |
| two-tone (metaal) kleur |
| voorstoelen verwarmd |
| warmtepomp |
| achterbank in delen neerklapbaar |
| achteruitrij assistent |
| achteruitrijcamera |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| armsteun voor |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| boordcomputer |
| bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels in carrosseriekleur |
| buitenspiegels verwarmbaar |
| camerabeeld in binnenspiegel |
| chroom delen exterieur |
| connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB ontvanger |
| dimlichten automatisch |
| dodehoekdetectie met correctie |
| elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| elektronische remkrachtverdeling |
| extra getint glas |
| geluidsimulator |
| glans exterieur delen |
| grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| hoofdsteunen actief |
| keyless entry |
| keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| lederen stuurwiel |
| multimedia scherm middel |
| multimedia-voorbereiding |
| oplaadmogelijkheid |
| parkeer assistent |
| parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| ProPILOT |
| regensensor |
| rijstrooksensor met correctie |
| rondomzicht camera |
| stuur verstelbaar |
| stuurbekrachtiging |
| stuurwiel multifunctioneel |
| stuurwiel verwarmd |
| verkeersbord detectie |
| vermoeidheids herkenning |
| volledig digitaal instrumentenpaneel |
| zij airbag(s) voor |
Inruilwaarde berekenen
Garanties






