



















































Volkswagen e-Up!
Style SoH 93% incl. Winter Pack!
- achteruitrijcamera
- afwijkende dakkleur
- airco (automatisch)
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- cruise control
- DAB ontvanger
- elektrische ramen voor
- extra getint glas
- LED dagrijverlichting
Terug naar overzicht 0x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL K-236-NN |
|---|---|
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kleur | Dark silver + zwart dak |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 11,9 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is niet aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 12-05-2020 |
| Gewicht | 1135 Kg |
|---|---|
| Koppel | 210 Nm |
| Vermogen | 83 pk (61 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 260 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 37 kWh |
| Laadvermogen | 7 kW |
| Snellaadvermogen | 40 kW |
| Gemiddeld verbruik | 14 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| achteruitrijcamera |
| afwijkende dakkleur |
| airco (automatisch) |
| bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| cruise control |
| DAB ontvanger |
| elektrische ramen voor |
| extra getint glas |
| LED dagrijverlichting |
| lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur |
| voorstoelen verwarmd |
| Winter-pakket |
| achterbank in delen neerklapbaar |
| achteropkomend verkeer waarschuwing |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| boordcomputer |
| bumpers in carrosseriekleur |
| dimlichten automatisch |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| elektronische remkrachtverdeling |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| multimedia-voorbereiding |
| oplaadmogelijkheid |
| parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| radio |
| regensensor |
| rijstrooksensor |
| start/stop systeem |
| stuur verstelbaar |
| stuurbekrachtiging |
| stuurwiel multifunctioneel |
| telefoonintegratie |
| verkeersbord detectie |
| zij airbag(s) voor |
Inruilwaarde berekenen
Documenten






