



























































BYD DOLPHIN SURF
Comfort 43 kWh
- airco
- Apple Carplay/Android Auto
- cruise control adaptief met Stop&Go
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- kunstlederen bekleding
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 16"
- metaalkleur (gevernist)
- navigatiesysteem
- rijstrooksensor met correctie
Terug naar overzicht 0x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL 323986820 |
|---|---|
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kleur | Ice Blue |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Kunstleer |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 9,1 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Gewicht | 1365 Kg |
|---|---|
| Koppel | 220 Nm |
| Vermogen | 156 pk (115 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 460 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 43 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 85 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 5u |
| Gemiddeld verbruik | 16 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| airco |
| Apple Carplay/Android Auto |
| cruise control adaptief met Stop&Go |
| elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| interieur voorverwarmingsinstallatie |
| kunstlederen bekleding |
| LED koplampen |
| lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur (gevernist) |
| navigatiesysteem |
| rijstrooksensor met correctie |
| rondomzicht camera |
| Vehicle-to-load |
| volledig digitaal instrumentenpaneel |
| voorstoelen verwarmd |
| achterbank in delen neerklapbaar |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| armsteun voor |
| audio installatie |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| bots waarschuwing systeem |
| buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar |
| buitenspiegels met verlichting |
| connected services |
| DAB ontvanger |
| dimlichten automatisch |
| elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| elektronische remkrachtverdeling |
| extra getint glas |
| grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| keyless entry/start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| multimedia scherm klein |
| multimedia-voorbereiding |
| oplaadmogelijkheid |
| parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| regensensor |
| spraakbediening |
| stuur kunstleder |
| stuur verstelbaar |
| stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| stuurwiel multifunctioneel |
| verkeersbord detectie |
| vermoeidheids herkenning |
| WiFi voorbereiding |
| zij airbag(s) voor |
Inruilwaarde berekenen





