





























































BYD DOLPHIN
Design 60.4 kWh
- Apple Carplay/Android Auto
- cruise control adaptief met Stop&Go
- dodehoekdetectie met correctie
- electronic climate controle
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- extra getint glas
- hemelbekleding donker
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- kunstlederen bekleding
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 17"
- metaalkleur
Terug naar overzicht 1x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL 532918136 |
|---|---|
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kleur | Skiing White |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Kunstleer |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 7 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Gewicht | 1633 Kg |
|---|---|
| Koppel | 310 Nm |
| Vermogen | 204 pk (150 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 427 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 60 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 110 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 6u 20m |
| Gemiddeld verbruik | 15 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| Apple Carplay/Android Auto |
| cruise control adaptief met Stop&Go |
| dodehoekdetectie met correctie |
| electronic climate controle |
| elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| extra getint glas |
| hemelbekleding donker |
| interieur voorverwarmingsinstallatie |
| kunstlederen bekleding |
| LED koplampen |
| lichtmetalen velgen 17" |
| metaalkleur |
| navigatiesysteem |
| panoramadak var. transparantie |
| rondomzicht camera |
| stoel ventilatie voor |
| voorstoelen verwarmd |
| achterbank in delen neerklapbaar |
| achteropkomend verkeer waarschuwing |
| achteruitrij assistent |
| actieve noodgeval assistent |
| afdaal assistent |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| armsteun achter |
| armsteun voor |
| audio installatie |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| bots herkenning en activatie |
| bots waarschuwing systeem |
| buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels met verlichting |
| buitenspiegels verwarmbaar |
| centrale airbag voor |
| connected services |
| DAB ontvanger |
| dimlichten automatisch |
| draadloze telefoonlader |
| elektrische ramen achter |
| elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| elektronische remkrachtverdeling |
| geluidsimulator |
| grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| keyless entry/start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| multimedia scherm klein |
| multimedia-voorbereiding |
| oplaadmogelijkheid |
| parkeersensor achter |
| parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| regensensor |
| smartphone entry |
| spraakbediening |
| stuur kunstleder |
| stuur verstelbaar |
| stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| stuurwiel multifunctioneel |
| stuurwiel verwarmd |
| uitstap waarschuwing |
| Vehicle-to-load |
| verkeersbord detectie |
| vermoeidheids herkenning |
| vervolgbotsing preventie |
| volledig digitaal instrumentenpaneel |
| warmtepomp |
| WiFi voorbereiding |
| zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Inruilwaarde berekenen





